Osvedčenie o rodičovstve- v EP sa má opäť hlasovať o kontroverznom návrhu, ktorý by vytvoril nebezpečný precedens

Bratislava 12. decembra 2023 (HSP/ The European Conservative/Christian Network Europe/Foto: Pixabay)   Navrhované nariadenie o rodičovstve by podľa The European Conservative mohlo obísť vnútroštátne rodinné zákony a uľahčiť náhradné materstvo O kontroverznom návrhu osvedčenia o rodičovstve sa bude hlasovať v pléne Európskeho parlamentu. Hoci opatrenie, ktoré by Európanom uľahčilo sprostredkovanie… Príspevok Osvedčenie o rodičovstve- v EP sa má opäť hlasovať o kontroverznom návrhu, ktorý by vytvoril nebezpečný precedens zobrazený najskôr Hlavné správy.

Osvedčenie o rodičovstve- v EP sa má opäť hlasovať o kontroverznom návrhu, ktorý by vytvoril nebezpečný precedens

Bratislava 12. decembra 2023 (HSP/ The European Conservative/Christian Network Europe/Foto: Pixabay)   Navrhované nariadenie o rodičovstve by podľa The European Conservative mohlo obísť vnútroštátne rodinné zákony a uľahčiť náhradné materstvo O kontroverznom návrhu osvedčenia o rodičovstve sa bude hlasovať v pléne Európskeho parlamentu. Hoci opatrenie, ktoré by Európanom uľahčilo sprostredkovanie…

Príspevok Osvedčenie o rodičovstve- v EP sa má opäť hlasovať o kontroverznom návrhu, ktorý by vytvoril nebezpečný precedens zobrazený najskôr Hlavné správy.