Odvolávam, čo som odvolal, prikazujem, čo som prikázal. Dvesto eur na dieťa sa Matovič pokúša zrušiť

Bratislava 23. júna 2023 (HSP/Foto: TASR-Martin Baumann)   Združenie mladých podnikateľov Slovenska pravidelne organizuje anketu Byrokratický nezmysel roka. V uplynulom roku sa byrokratickým nezmyslom roka stala nová administratívna záťaž pri výpočte daňového bonusu na dieťa z dielne Igora Matoviča. Výpočet je po novom značne komplikovanejší a prácnejší, závisí aj od… Príspevok Odvolávam, čo som odvolal, prikazujem, čo som prikázal. Dvesto eur na dieťa sa Matovič pokúša zrušiť zobrazený najskôr Hlavné správy.

Odvolávam, čo som odvolal, prikazujem, čo som prikázal. Dvesto eur na dieťa sa Matovič pokúša zrušiť

Bratislava 23. júna 2023 (HSP/Foto: TASR-Martin Baumann)   Združenie mladých podnikateľov Slovenska pravidelne organizuje anketu Byrokratický nezmysel roka. V uplynulom roku sa byrokratickým nezmyslom roka stala nová administratívna záťaž pri výpočte daňového bonusu na dieťa z dielne Igora Matoviča. Výpočet je po novom značne komplikovanejší a prácnejší, závisí aj od…

Príspevok Odvolávam, čo som odvolal, prikazujem, čo som prikázal. Dvesto eur na dieťa sa Matovič pokúša zrušiť zobrazený najskôr Hlavné správy.