Odkaz japonského profesora svetu: „Podvodné používanie génovej terapie u zdravých ľudí je extrémnym porušením ľudských práv“

www.slovanskenoviny.sk/rss Vypočujte si „Posolstvo svetu“ profesora Inoueho a pokúste sa pochopiť zločin proti ľudskosti, ktorý opisuje.... Príspevok Odkaz japonského profesora svetu: „Podvodné používanie génovej terapie u zdravých ľudí je extrémnym porušením ľudských práv“ je zobrazený ako prvý na .

Odkaz japonského profesora svetu: „Podvodné používanie génovej terapie u zdravých ľudí je extrémnym porušením ľudských práv“

www.slovanskenoviny.sk/rss

Vypočujte si „Posolstvo svetu“ profesora Inoueho a pokúste sa pochopiť zločin proti ľudskosti, ktorý opisuje.

Na konferencii Svetovej rady pre zdravie prišla z Japonska ohromujúca správa od profesora Masayasu Inoueho , emeritného profesora z lekárskej fakulty Univerzity mesta Osaka, varujúca pred „nebezpečným novým vládnym vývojom“.

Varuje pred tým profesor Masayasu Inoue, ktorý sa špecializuje na molekulárnu patológiu a medicínu.

„Existuje vysoké riziko, že japonské vakcíny budú vyvážané pod zámienkou falošnej dôvery. Ak by sa Japonsko stalo páchateľom vakcín, zanechalo by to nenapraviteľnú škodu budúcim generáciám. Preto sa kroky japonskej vlády MUSIA ZASTAVIŤ medzinárodnou spoluprácou.“

Ďakujeme Johnovi Leakeovi, ktorý nás upozornil na toto video.

Masayasu Inoue je emeritným profesorom lekárskej fakulty Univerzity mesta Osaka, ktorý sa špecializuje na molekulárnu patológiu .

Keď som si prezrel jeho vydavateľský životopis, nebol som prekvapený, keď som zistil, že má dlhodobý záujem o oxidačný stres . Jeho práca s názvom Mitochondriálna generácia reaktívnych druhov kyslíka a jej úloha v aeróbnom živote  predstavuje nasledujúce zhrnutie:

Predložená práca tiež opisuje, že vzájomné prepočúvanie molekulárneho kyslíka, oxidu dusnatého (NO) a superoxidových radikálov reguluje cirkuláciu, energetický metabolizmus, apoptózu a funguje ako hlavný obranný systém proti patogénom. Opisuje sa aj patofyziologický význam generovania ROS mitochondriami v etiológii starnutia, rakoviny a degeneratívnych neuronálnych ochorení.

V poslednej dobe som veľa myslel na „ etiológiu starnutia, rakoviny a degeneratívnych ochorení neurónov “, keďže u mladej kamarátky nedávno zistili, že má pokročilý metastatický melanóm neznámeho primárneho miesta, ktorý sa rozšíril do jej mozgu. Deň po tom, čo som sa dozvedel túto správu, som v New York Post uvidel nasledujúci článok: Podľa „veľmi znepokojujúcej“ novej štúdie stúpa výskyt rakoviny u mladých ľudí v dôsledku „zrýchleného starnutia“ .

Prirodzene, „znepokojujúca nová štúdia“ nespomína nič o genetických injekciách, ktoré boli opakovane podávané mladým ľuďom za posledné tri roky.

John Leake/skspravy.sk

Príspevok Odkaz japonského profesora svetu: „Podvodné používanie génovej terapie u zdravých ľudí je extrémnym porušením ľudských práv“ je zobrazený ako prvý na .