Od samého začiatku. Vo Francúzsku odznelo na západné pomery šokujúce vyhlásenie o Putinovi

Bratislava 13. novembra 2023 (HSP/Ladepeche/Foto:TASR/AP-Pavel Bednyakov, Sputnik, Kremlin)   Neúspech ukrajinskej protiofenzívy, konflikt medzi Izraelom a Hamasom a vnútropolitické problémy v USA favorizujú Moskvu pri dosahovaní jej cieľov, cituje francúzske vydanie La Dépêche názor odborníčky na geopolitiku a Rusko Carole Grimaud-Potter "V súčasnom celkovom kontexte sa zdá, že sa nachádzame… Príspevok Od samého začiatku. Vo Francúzsku odznelo na západné pomery šokujúce vyhlásenie o Putinovi zobrazený najskôr Hlavné správy.

Od samého začiatku. Vo Francúzsku odznelo na západné pomery šokujúce vyhlásenie o Putinovi

Bratislava 13. novembra 2023 (HSP/Ladepeche/Foto:TASR/AP-Pavel Bednyakov, Sputnik, Kremlin)   Neúspech ukrajinskej protiofenzívy, konflikt medzi Izraelom a Hamasom a vnútropolitické problémy v USA favorizujú Moskvu pri dosahovaní jej cieľov, cituje francúzske vydanie La Dépêche názor odborníčky na geopolitiku a Rusko Carole Grimaud-Potter "V súčasnom celkovom kontexte sa zdá, že sa nachádzame…

Príspevok Od samého začiatku. Vo Francúzsku odznelo na západné pomery šokujúce vyhlásenie o Putinovi zobrazený najskôr Hlavné správy.