Nie je v bezpečí ani vo vlastnej krajine. Šéf AfD v Bavorsku zbitý pri organizovanom útoku migrantov

Berlín 14. augusta 2023 (HSP/europeanconservative/Foto:screenshot twitter)   Zatiaľ čo bavorský kandidát je na lekárskom pozorovaní, nemecký establišment uvažuje o zákaze rýchlo rastúcej populistickej strany, píše Thomas O'Reilly pre The European Conservative Predseda AfD v bavorskom okrese Augsburg a kandidát na poslanca krajinského snemu utrpel ťažké zranenia po útoku, ktorý označuje… Príspevok Nie je v bezpečí ani vo vlastnej krajine. Šéf AfD v Bavorsku zbitý pri organizovanom útoku migrantov zobrazený najskôr Hlavné správy.

Nie je v bezpečí ani vo vlastnej krajine. Šéf AfD v Bavorsku zbitý pri organizovanom útoku migrantov

Berlín 14. augusta 2023 (HSP/europeanconservative/Foto:screenshot twitter)   Zatiaľ čo bavorský kandidát je na lekárskom pozorovaní, nemecký establišment uvažuje o zákaze rýchlo rastúcej populistickej strany, píše Thomas O'Reilly pre The European Conservative Predseda AfD v bavorskom okrese Augsburg a kandidát na poslanca krajinského snemu utrpel ťažké zranenia po útoku, ktorý označuje…

Príspevok Nie je v bezpečí ani vo vlastnej krajine. Šéf AfD v Bavorsku zbitý pri organizovanom útoku migrantov zobrazený najskôr Hlavné správy.