Nie je ich tak škoda ako Nemcov. Západ si uvedomil, že Rusko obracia konflikt

Moskva 23. januára 2023 (HSP/kp.ru/Foto:TASR/AP-Amr Nabil)   Západ si uvedomil, že Rusko obracia konflikt na Ukrajine. Ale ako zachrániť Zelenského bez toho, aby to vyprovokovalo vojnu? Annalena Baerbocková predstierala, že si nevšimla hulvátstvo poľského premiéra, uvádza do problematiky článok v ruských novinách Komsomoľskaja pravda Príbeh s "bezpodmienečnou podporou" Zelenského režimu… Príspevok Nie je ich tak škoda ako Nemcov. Západ si uvedomil, že Rusko obracia konflikt zobrazený najskôr Hlavné správy.

Nie je ich tak škoda ako Nemcov. Západ si uvedomil, že Rusko obracia konflikt

Moskva 23. januára 2023 (HSP/kp.ru/Foto:TASR/AP-Amr Nabil)   Západ si uvedomil, že Rusko obracia konflikt na Ukrajine. Ale ako zachrániť Zelenského bez toho, aby to vyprovokovalo vojnu? Annalena Baerbocková predstierala, že si nevšimla hulvátstvo poľského premiéra, uvádza do problematiky článok v ruských novinách Komsomoľskaja pravda Príbeh s "bezpodmienečnou podporou" Zelenského režimu…

Príspevok Nie je ich tak škoda ako Nemcov. Západ si uvedomil, že Rusko obracia konflikt zobrazený najskôr Hlavné správy.