Kardinál Duka o liberáloch, migrácii, Sorosovi a o Maďaroch, ktorí zachránili Európu

Budapešť/Praha 9. augusta 2023 (HSP/MagyarNemzet/HungaryToday/Foto:Twitter/X)   "Uvedomte si, zachránili ste Európu!" Balázs Orbán, politický riaditeľ maďarského premiéra, cituje českého kardinála Dominika Duku, ktorý poskytol rozhovor spravodajskému portálu Hungary Today Počas rozhovoru s pražským arcibiskupom vo výslužbe sa hovorilo o výzvach, ktorým cirkev a jej obnova čelí. O úlohe cirkvi, alternatíve… Príspevok Kardinál Duka o liberáloch, migrácii, Sorosovi a o Maďaroch, ktorí zachránili Európu zobrazený najskôr Hlavné správy.

Kardinál Duka o liberáloch, migrácii, Sorosovi a o Maďaroch, ktorí zachránili Európu

Budapešť/Praha 9. augusta 2023 (HSP/MagyarNemzet/HungaryToday/Foto:Twitter/X)   "Uvedomte si, zachránili ste Európu!" Balázs Orbán, politický riaditeľ maďarského premiéra, cituje českého kardinála Dominika Duku, ktorý poskytol rozhovor spravodajskému portálu Hungary Today Počas rozhovoru s pražským arcibiskupom vo výslužbe sa hovorilo o výzvach, ktorým cirkev a jej obnova čelí. O úlohe cirkvi, alternatíve…

Príspevok Kardinál Duka o liberáloch, migrácii, Sorosovi a o Maďaroch, ktorí zachránili Európu zobrazený najskôr Hlavné správy.