Nezabúdajme! Na stretnutí Kisku so Sorosom v New Yorku v roku 2017 bol aj Ivan Korčok

www.slovanskenoviny.sk/rss V delegácii bol aj Ivan Korčok.  Verejnosť by nemala zabudnúť na to, kto sa zúčastnil známeho... Príspevok Nezabúdajme! Na stretnutí Kisku so Sorosom v New Yorku v roku 2017 bol aj Ivan Korčok je zobrazený ako prvý na .

Nezabúdajme! Na stretnutí Kisku so Sorosom v New Yorku v roku 2017 bol aj Ivan Korčok

www.slovanskenoviny.sk/rss

V delegácii bol aj Ivan Korčok.  Verejnosť by nemala zabudnúť na to, kto sa zúčastnil známeho stretnutia v New Yorku s prezidentom SR, Andrejom Kiskom. Okrem Vladimíry Marcinkovej, ktorá je dnes v SaS je na zozname aj Ivan Korčok, ktorý bol priamo v rokovacej miestnosti.

V delegácii bol aj Ivan Korčok

Dňa 20. Septembra 2017 sa prezident SR Andrej Kiska s delegáciou stretol v New Yorku, USA s Georgom Sorosom. Boli okolo toho veľké tajnosti. Informácia prenikla na verejnosť neplánovane až neskôr. Boli snahy utajiť túto návštevu známeho finančného špekulanta, aj menný zoznam delegácie.

Stretnutie tvrdo opakovane kritizoval vtedajší premiér R. Fico.

Andrej Kiska po prevalení informácie význam tohto stretnutia bagatelizoval a jeho PR tím na sociálnej sieti napísal, že „Stretnutie inicioval na základe minulotýždňovej titulky v New York Times, kde písali o úspešnom príbehu Rómov v Spišskom Hrhove.“

Súčasťou delegácie stretnutia s G. Sorosom bol aj Ivan Korčok, ktorý v tom čase zastával funkciu štátneho tajomníka na ministerstve zahraničných vecí. Podľa uniknutého zoznamu bol priamo v rokovacej miestnosti. Ministrom zahraničných vecí bol M. Lajčák.  

Len pre zaujímavosť, stretnutia sa vtedy zúčastnila aj Vladimíra Ledecká, dnes Marcinková, ktorá sa ako dcéra starostu Spišského Hrhova, osobného kamaráta Andreja Kisku, dostala do politiky. Dnes je v strane SaS, začínala v Kiskovej „Za ľudí“.

ereport.sk

Príspevok Nezabúdajme! Na stretnutí Kisku so Sorosom v New Yorku v roku 2017 bol aj Ivan Korčok je zobrazený ako prvý na .