Nevedia sa dohodnúť na rozdelení peňazí? Matovič mešká s dôležitým papierom, dodnes nemá milióny za voľby

Bratislava 11. decembra 2023 (HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Matovičovo hnutie zatiaľ nedostalo vyplatenú prvú časť platby zo štátneho rozpočtu za úspech v parlamentných voľbách. Koalícia OĽaNO, Za ľudí a Kresťanská únia totiž Ministerstvu financií SR ešte nedoručila záverečnú správu, v ktorej by malo byť uvedené aj percentuálne rozdelenie platby medzi stranami… Príspevok Nevedia sa dohodnúť na rozdelení peňazí? Matovič mešká s dôležitým papierom, dodnes nemá milióny za voľby zobrazený najskôr Hlavné správy.

Nevedia sa dohodnúť na rozdelení peňazí? Matovič mešká s dôležitým papierom, dodnes nemá milióny za voľby

Bratislava 11. decembra 2023 (HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Matovičovo hnutie zatiaľ nedostalo vyplatenú prvú časť platby zo štátneho rozpočtu za úspech v parlamentných voľbách. Koalícia OĽaNO, Za ľudí a Kresťanská únia totiž Ministerstvu financií SR ešte nedoručila záverečnú správu, v ktorej by malo byť uvedené aj percentuálne rozdelenie platby medzi stranami…

Príspevok Nevedia sa dohodnúť na rozdelení peňazí? Matovič mešká s dôležitým papierom, dodnes nemá milióny za voľby zobrazený najskôr Hlavné správy.