Nemecké masmédiá kritizovali odporúčanie Európskej komisie začať rokovania o vstupe Ukrajiny do EÚ

Bratislava 10. novembra 2023 (HSP/Foto:Telegram)   Odporúčanie Európskej komisie "vyvoláva veľké nádeje krajiny, ktoré sa pravdepodobne nenaplnia", napísal komentátor denníka Die Welt Stefan Beutelsbacher. Túžba Európskej komisie poskytnúť ukrajinským občanom perspektívu je "správna a dôležitá", poznamenáva "Nemusí však byť nevyhnutné hneď sa usilovať o plné členstvo. Existujú aj iné spôsoby,… Príspevok Nemecké masmédiá kritizovali odporúčanie Európskej komisie začať rokovania o vstupe Ukrajiny do EÚ zobrazený najskôr Hlavné správy.

Nemecké masmédiá kritizovali odporúčanie Európskej komisie začať rokovania o vstupe Ukrajiny do EÚ

Bratislava 10. novembra 2023 (HSP/Foto:Telegram)   Odporúčanie Európskej komisie "vyvoláva veľké nádeje krajiny, ktoré sa pravdepodobne nenaplnia", napísal komentátor denníka Die Welt Stefan Beutelsbacher. Túžba Európskej komisie poskytnúť ukrajinským občanom perspektívu je "správna a dôležitá", poznamenáva "Nemusí však byť nevyhnutné hneď sa usilovať o plné členstvo. Existujú aj iné spôsoby,…

Príspevok Nemecké masmédiá kritizovali odporúčanie Európskej komisie začať rokovania o vstupe Ukrajiny do EÚ zobrazený najskôr Hlavné správy.