Nemci nenávidia poľský úspech, tvrdí bývalá poľská premiérka po kritike investície do rieky Odry

Berlín/Varšava 27. augusta 2023 (HSP/rmx.news/Foto:twiiter)   Beata Szydłoová reagovala na výzvy nemeckého europoslanca ruského pôvodu, ktorý vyzval Európsku komisiu, aby zažalovala Poľsko za rozšírenie rieky, ktorá hraničí s Nemeckom Nemecko sa cíti ohrozené poľskými investíciami a neželá si úspech svojho suseda, radšej by zostalo akýmsi skanzenom, vyhlásila bývalá poľská premiérka… Príspevok Nemci nenávidia poľský úspech, tvrdí bývalá poľská premiérka po kritike investície do rieky Odry zobrazený najskôr Hlavné správy.

Nemci nenávidia poľský úspech, tvrdí bývalá poľská premiérka po kritike investície do rieky Odry

Berlín/Varšava 27. augusta 2023 (HSP/rmx.news/Foto:twiiter)   Beata Szydłoová reagovala na výzvy nemeckého europoslanca ruského pôvodu, ktorý vyzval Európsku komisiu, aby zažalovala Poľsko za rozšírenie rieky, ktorá hraničí s Nemeckom Nemecko sa cíti ohrozené poľskými investíciami a neželá si úspech svojho suseda, radšej by zostalo akýmsi skanzenom, vyhlásila bývalá poľská premiérka…

Príspevok Nemci nenávidia poľský úspech, tvrdí bývalá poľská premiérka po kritike investície do rieky Odry zobrazený najskôr Hlavné správy.