(Ne)čakané spojenectvo – liberáli bránia Mikloška: “Bez KDH v parlamentne to pôjde ťažko”

Bratislava 9. júna 2023 (HSP/Foto:Facebook)   Liberálny tábor politicky reprezentovaný hlavne stranami PS a SaS si uvedomuje, že na zostavenie vlády po septembrových parlamentných voľbách bude paradoxne potrebné, aby si do Národnej rady prebojovalo KDH Potrebu spolupráce s ideologicky opačne orientovanou stranou si uvedomuje známy liberálny aktivista a bloger Jakub… Príspevok (Ne)čakané spojenectvo – liberáli bránia Mikloška: “Bez KDH v parlamentne to pôjde ťažko” zobrazený najskôr Hlavné správy.

(Ne)čakané spojenectvo – liberáli bránia Mikloška: “Bez KDH v parlamentne to pôjde ťažko”

Bratislava 9. júna 2023 (HSP/Foto:Facebook)   Liberálny tábor politicky reprezentovaný hlavne stranami PS a SaS si uvedomuje, že na zostavenie vlády po septembrových parlamentných voľbách bude paradoxne potrebné, aby si do Národnej rady prebojovalo KDH Potrebu spolupráce s ideologicky opačne orientovanou stranou si uvedomuje známy liberálny aktivista a bloger Jakub…

Príspevok (Ne)čakané spojenectvo – liberáli bránia Mikloška: “Bez KDH v parlamentne to pôjde ťažko” zobrazený najskôr Hlavné správy.