Naživo: Začal sa prvý protest. Matoviča podporila hŕstka ľudí a Naď: “Poďte do ulíc!”

Bratislava 7. decembra 2023 (HSP/Foto:Screesnhot)   Ako sme dnes už informovali, vládou navrhnutá zmena v štruktúre prokuratúry na Slovensku vyvolala značný ošiaľ v radoch súčasných opozičných politikov, ktorým vo veľkom pomáhajú politické mimovládne organizácie Najväčšia opozičná strana – liberálne Progresívne Slovensko zvoláva protest pred Úrad vlády na dnešný deň 7.… Príspevok Naživo: Začal sa prvý protest. Matoviča podporila hŕstka ľudí a Naď: “Poďte do ulíc!” zobrazený najskôr Hlavné správy.

Naživo: Začal sa prvý protest. Matoviča podporila hŕstka ľudí a Naď: “Poďte do ulíc!”

Bratislava 7. decembra 2023 (HSP/Foto:Screesnhot)   Ako sme dnes už informovali, vládou navrhnutá zmena v štruktúre prokuratúry na Slovensku vyvolala značný ošiaľ v radoch súčasných opozičných politikov, ktorým vo veľkom pomáhajú politické mimovládne organizácie Najväčšia opozičná strana – liberálne Progresívne Slovensko zvoláva protest pred Úrad vlády na dnešný deň 7.…

Príspevok Naživo: Začal sa prvý protest. Matoviča podporila hŕstka ľudí a Naď: “Poďte do ulíc!” zobrazený najskôr Hlavné správy.