Narušenie dodávok energie v USA je príčinou problémov v energetike, nie oživenie čínskej ekonomiky

Washington 17. januára 2023 (HSP/globaltimes/Foto:Pixabay)   Miera, do akej oživenie čínskeho hospodárstva v roku 2023 ovplyvní globálny trh s energiou, je v súčasnosti veľmi znepokojujúca. Takmer v každej mediálnej správe o cenách ropy sa spomína perspektíva oživenia dopytu Číny po energiách, ako napríklad v pondelok v správe agentúry Bloomberg s názvom “Oil’s Advance Takes Breather... Príspevok Narušenie dodávok energie v USA je príčinou problémov v energetike, nie oživenie čínskej ekonomiky zobrazený najskôr Hlavné správy.

Narušenie dodávok energie v USA je príčinou problémov v energetike, nie oživenie čínskej ekonomiky

Washington 17. januára 2023 (HSP/globaltimes/Foto:Pixabay)   Miera, do akej oživenie čínskeho hospodárstva v roku 2023 ovplyvní globálny trh s energiou, je v súčasnosti veľmi znepokojujúca. Takmer v každej mediálnej správe o cenách ropy sa spomína perspektíva oživenia dopytu Číny po energiách, ako napríklad v pondelok v správe agentúry Bloomberg s názvom “Oil’s Advance Takes Breather...

Príspevok Narušenie dodávok energie v USA je príčinou problémov v energetike, nie oživenie čínskej ekonomiky zobrazený najskôr Hlavné správy.