Napriek strachu v médiách, prieskum ukázal, že voliči AfD nie sú “krajne pravicoví”

Berlín 29. augusta 2023 (HSP/Europeanconservative/Foto:Facebook/AfD)   Rastúca popularita AfD hovorí viac o rastúcej nespokojnosti s politickou elitou než o "extrémizme" v Nemecku, píše Zoltán Kottász pre The European Conservative Podľa nového prieskumu inštitútu Allensbach pre denník Frankfurter Allgemeine Zeitung nie je rastúca podpora pravicovej AfD (Alternative für Deutschland) dôsledkom "radikalizácie"… Príspevok Napriek strachu v médiách, prieskum ukázal, že voliči AfD nie sú “krajne pravicoví” zobrazený najskôr Hlavné správy.

Napriek strachu v médiách, prieskum ukázal, že voliči AfD nie sú “krajne pravicoví”

Berlín 29. augusta 2023 (HSP/Europeanconservative/Foto:Facebook/AfD)   Rastúca popularita AfD hovorí viac o rastúcej nespokojnosti s politickou elitou než o "extrémizme" v Nemecku, píše Zoltán Kottász pre The European Conservative Podľa nového prieskumu inštitútu Allensbach pre denník Frankfurter Allgemeine Zeitung nie je rastúca podpora pravicovej AfD (Alternative für Deutschland) dôsledkom "radikalizácie"…

Príspevok Napriek strachu v médiách, prieskum ukázal, že voliči AfD nie sú “krajne pravicoví” zobrazený najskôr Hlavné správy.