NAKA zasahovala pre podozrenia z nehospodárneho spravovania majetku v SVP a VV

Bratislava 28. novembra 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook)   Národná kriminálna agentúra (NAKA) zasahovala v prípade, ktorý sa okrem iného týka podozrení z nehospodárneho spravovania majetku v štátnych podnikoch Slovenský vodohospodársky podnik (SVP) a Vodohospodárska výstavba (VV). Obvineniu čelí deväť fyzických a jedna právnická osoba. TASR to potvrdila hovorkyňa Generálnej prokuratúry (GP) SR… Príspevok NAKA zasahovala pre podozrenia z nehospodárneho spravovania majetku v SVP a VV zobrazený najskôr Hlavné správy.

NAKA zasahovala pre podozrenia z nehospodárneho spravovania majetku v SVP a VV

Bratislava 28. novembra 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook)   Národná kriminálna agentúra (NAKA) zasahovala v prípade, ktorý sa okrem iného týka podozrení z nehospodárneho spravovania majetku v štátnych podnikoch Slovenský vodohospodársky podnik (SVP) a Vodohospodárska výstavba (VV). Obvineniu čelí deväť fyzických a jedna právnická osoba. TASR to potvrdila hovorkyňa Generálnej prokuratúry (GP) SR…

Príspevok NAKA zasahovala pre podozrenia z nehospodárneho spravovania majetku v SVP a VV zobrazený najskôr Hlavné správy.