Na nečinnosť politikov doplatia pacienti. Desiatky ambulancií už zaviedli pri vyšetrení poplatky

Bratislava 10. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR – Jaroslav Novák ) Aktualizované 10. januára 2023 16:41 Desiatky ambulancií začali od nového roka vyberať pri vyšetrení poplatky na kompenzáciu prevádzkových nákladov. Pre TASR to potvrdil prezident Asociácie súkromných lekárov (ASL) SR Marián Šóth. Upozorňuje, že ak štát nezvýši platby pre ambulantných poskytovateľov, pridajú sa k nim aj ďalšie... Príspevok Na nečinnosť politikov doplatia pacienti. Desiatky ambulancií už zaviedli pri vyšetrení poplatky zobrazený najskôr Hlavné správy.

Na nečinnosť politikov doplatia pacienti. Desiatky ambulancií už zaviedli pri vyšetrení poplatky

Bratislava 10. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR – Jaroslav Novák ) Aktualizované 10. januára 2023 16:41 Desiatky ambulancií začali od nového roka vyberať pri vyšetrení poplatky na kompenzáciu prevádzkových nákladov. Pre TASR to potvrdil prezident Asociácie súkromných lekárov (ASL) SR Marián Šóth. Upozorňuje, že ak štát nezvýši platby pre ambulantných poskytovateľov, pridajú sa k nim aj ďalšie...

Príspevok Na nečinnosť politikov doplatia pacienti. Desiatky ambulancií už zaviedli pri vyšetrení poplatky zobrazený najskôr Hlavné správy.