MZ SR: Sestry volajú po jednotnej uniforme. O ich finálnej podobe rozhodnú skúsenosti z praxe

Bratislava 9. marca 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook)   Už 25 rokov sestry prestávajú byť rozpoznávateľné v tímoch zdravotníckych a nezdravotníckych pracovníkov v rozsiahlej sieti zdravotníckych a sociálnych služieb. Pacienti pritom majú právo na prvý pohľad vedieť, či ich ošetruje kvalifikovaná sestra. Aj preto sa ministerstvo rozhodlo podporiť pilotný projekt jednotných uniforiem pre… Príspevok MZ SR: Sestry volajú po jednotnej uniforme. O ich finálnej podobe rozhodnú skúsenosti z praxe zobrazený najskôr Hlavné správy.

MZ SR: Sestry volajú po jednotnej uniforme. O ich finálnej podobe rozhodnú skúsenosti z praxe

Bratislava 9. marca 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook)   Už 25 rokov sestry prestávajú byť rozpoznávateľné v tímoch zdravotníckych a nezdravotníckych pracovníkov v rozsiahlej sieti zdravotníckych a sociálnych služieb. Pacienti pritom majú právo na prvý pohľad vedieť, či ich ošetruje kvalifikovaná sestra. Aj preto sa ministerstvo rozhodlo podporiť pilotný projekt jednotných uniforiem pre…

Príspevok MZ SR: Sestry volajú po jednotnej uniforme. O ich finálnej podobe rozhodnú skúsenosti z praxe zobrazený najskôr Hlavné správy.