Modrým, Most-Híd pomáhajú s programom aj exministri Ivan Mikloš a Ľudovít Kaník

Bratislava 10. júna 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-František Iván)   Mimoparlamentná strana Modrí, Most-Híd (MM) spolupracuje pri tvorbe programu aj s bývalými ministrami financií a sociálnych vecí Ivanom Miklošom a Ľudovítom Kaníkom. TASR to potvrdil podpredseda strany Modrí, Most-Híd Ľuboš Schwarzbacher "Pri tvorbe nášho programu spolupracujeme s viacerými odborníkmi z rôznych oblastí. Niektorí… Príspevok Modrým, Most-Híd pomáhajú s programom aj exministri Ivan Mikloš a Ľudovít Kaník zobrazený najskôr Hlavné správy.

Modrým, Most-Híd pomáhajú s programom aj exministri Ivan Mikloš a Ľudovít Kaník

Bratislava 10. júna 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-František Iván)   Mimoparlamentná strana Modrí, Most-Híd (MM) spolupracuje pri tvorbe programu aj s bývalými ministrami financií a sociálnych vecí Ivanom Miklošom a Ľudovítom Kaníkom. TASR to potvrdil podpredseda strany Modrí, Most-Híd Ľuboš Schwarzbacher "Pri tvorbe nášho programu spolupracujeme s viacerými odborníkmi z rôznych oblastí. Niektorí…

Príspevok Modrým, Most-Híd pomáhajú s programom aj exministri Ivan Mikloš a Ľudovít Kaník zobrazený najskôr Hlavné správy.