Heger: “Dohodli sme sa na podpore štátneho rozpočtu na budúci rok.” Skončí Matovič ako minister financií?

Bratislava 20. decembra 2022 (TASR/teraz/HSP/Foto:screenshot Facebook video)   Slovensko by sa tak vyhlo rozpočtovému provizóriu Strany OĽANO, Sme rodina, SaS a Za ľudí sa dohodli na podpore schválenia štátneho rozpočtu na budúci rok. Na spoločnej tlačovej konferencii to oznámili premiér Eduard Heger (OĽANO) a predseda SaS Richard Sulík. Rozpočet by mal parlament schváliť vo štvrtok... Príspevok Heger: “Dohodli sme sa na podpore štátneho rozpočtu na budúci rok.” Skončí Matovič ako minister financií? zobrazený najskôr Hlavné správy.

Heger: “Dohodli sme sa na podpore štátneho rozpočtu na budúci rok.” Skončí Matovič ako minister financií?

Bratislava 20. decembra 2022 (TASR/teraz/HSP/Foto:screenshot Facebook video)   Slovensko by sa tak vyhlo rozpočtovému provizóriu Strany OĽANO, Sme rodina, SaS a Za ľudí sa dohodli na podpore schválenia štátneho rozpočtu na budúci rok. Na spoločnej tlačovej konferencii to oznámili premiér Eduard Heger (OĽANO) a predseda SaS Richard Sulík. Rozpočet by mal parlament schváliť vo štvrtok...

Príspevok Heger: “Dohodli sme sa na podpore štátneho rozpočtu na budúci rok.” Skončí Matovič ako minister financií? zobrazený najskôr Hlavné správy.