Moderátor Iliev kritizoval Matoviča za obsah jeho statusov. Ani okom však nemihol, keď Valášek hovoril o dezolátoch

Bratislava 16. januára 2023 (HSP/Foto: Screenshot)   Moderátor TA3 Rastislav Iliev to vo víkendovej relácii V politike niekoľko krát prehnal. V úvode relácie kritizoval statusy Igora Matoviča, v súvislosti s nimi doslova povedal: “V zápase o lepšie Slovensko zamieril rovno na jedného z najslabších súperov pod slnkom – transrodových ľudí. Bagatelizuje tému, ktorej nerozumie. Ale... Príspevok Moderátor Iliev kritizoval Matoviča za obsah jeho statusov. Ani okom však nemihol, keď Valášek hovoril o dezolátoch zobrazený najskôr Hlavné správy.

Moderátor Iliev kritizoval Matoviča za obsah jeho statusov. Ani okom však nemihol, keď Valášek hovoril o dezolátoch

Bratislava 16. januára 2023 (HSP/Foto: Screenshot)   Moderátor TA3 Rastislav Iliev to vo víkendovej relácii V politike niekoľko krát prehnal. V úvode relácie kritizoval statusy Igora Matoviča, v súvislosti s nimi doslova povedal: “V zápase o lepšie Slovensko zamieril rovno na jedného z najslabších súperov pod slnkom – transrodových ľudí. Bagatelizuje tému, ktorej nerozumie. Ale...

Príspevok Moderátor Iliev kritizoval Matoviča za obsah jeho statusov. Ani okom však nemihol, keď Valášek hovoril o dezolátoch zobrazený najskôr Hlavné správy.