Mlynári: kvalitatívna štruktúra tohtoročnej úrody nie je ideálna, vyznieva viac v prospech kŕmnych pšeníc

Bratislava 23. augusta 2023 (HSP/Foto:Pixabay)   Napriek žatve, ktorá sa zaradila medzi najlepšie za posledné desaťročie, naozaj kvalitnej potravinárskej pšenice sa urodilo menej. Vysokokvalitná pšenica je pritom nevyhnutná pre výrobu kvalitnej múky pre spotrebiteľov „Slovenskí mlynári napĺňajú silá slovenskou pšenicou, avšak zaznamenali sme situáciu, ktorá tu dlhšiu dobu nebola. Napriek… Príspevok Mlynári: kvalitatívna štruktúra tohtoročnej úrody nie je ideálna, vyznieva viac v prospech kŕmnych pšeníc zobrazený najskôr Hlavné správy.

Mlynári: kvalitatívna štruktúra tohtoročnej úrody nie je ideálna, vyznieva viac v prospech kŕmnych pšeníc

Bratislava 23. augusta 2023 (HSP/Foto:Pixabay)   Napriek žatve, ktorá sa zaradila medzi najlepšie za posledné desaťročie, naozaj kvalitnej potravinárskej pšenice sa urodilo menej. Vysokokvalitná pšenica je pritom nevyhnutná pre výrobu kvalitnej múky pre spotrebiteľov „Slovenskí mlynári napĺňajú silá slovenskou pšenicou, avšak zaznamenali sme situáciu, ktorá tu dlhšiu dobu nebola. Napriek…

Príspevok Mlynári: kvalitatívna štruktúra tohtoročnej úrody nie je ideálna, vyznieva viac v prospech kŕmnych pšeníc zobrazený najskôr Hlavné správy.