Ministerstvo zdravotníctva vyhlásilo výzvu na rozšírenie a obnovu kapacít paliatívnej starostlivosti

Bratislava 31. mája 2023  (TASR/HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák)   Ministerstvo zdravotníctva (MZ) SR vyhlásilo výzvu z plánu obnovy na rozšírenie a obnovu kapacít pobytovej paliatívnej starostlivosti. Záujemcovia sa do nej môžu zapojiť do 31. júla. V rámci výzvy je vyčlenených takmer päť miliónov eur. TASR o tom informoval komunikačný odbor rezortu "Oprávnenými… Príspevok Ministerstvo zdravotníctva vyhlásilo výzvu na rozšírenie a obnovu kapacít paliatívnej starostlivosti zobrazený najskôr Hlavné správy.

Ministerstvo zdravotníctva vyhlásilo výzvu na rozšírenie a obnovu kapacít paliatívnej starostlivosti

Bratislava 31. mája 2023  (TASR/HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák)   Ministerstvo zdravotníctva (MZ) SR vyhlásilo výzvu z plánu obnovy na rozšírenie a obnovu kapacít pobytovej paliatívnej starostlivosti. Záujemcovia sa do nej môžu zapojiť do 31. júla. V rámci výzvy je vyčlenených takmer päť miliónov eur. TASR o tom informoval komunikačný odbor rezortu "Oprávnenými…

Príspevok Ministerstvo zdravotníctva vyhlásilo výzvu na rozšírenie a obnovu kapacít paliatívnej starostlivosti zobrazený najskôr Hlavné správy.