Ministerstvo vnútra diskutuje o obnovení záchytiek, rokovania majú pokračovať v septembri

Bratislava 26. augusta 2023 (TASR/HSP/Foto:Pixabay)   Rezorty vnútra a zdravotníctva sa zaoberajú obnovením protialkoholických izieb, tzv. záchytiek. Prvé odborné stretnutie sa už uskutočnilo, rokovania majú pokračovať v septembri. Vyplýva to z informácií, ktoré poskytli hovorca Ministerstva vnútra (MV) Matej Neumann a komunikačný odbor Ministerstva zdravotníctva (MZ) SR Rezort zdravotníctva zdôrazňuje,… Príspevok Ministerstvo vnútra diskutuje o obnovení záchytiek, rokovania majú pokračovať v septembri zobrazený najskôr Hlavné správy.

Ministerstvo vnútra diskutuje o obnovení záchytiek, rokovania majú pokračovať v septembri

Bratislava 26. augusta 2023 (TASR/HSP/Foto:Pixabay)   Rezorty vnútra a zdravotníctva sa zaoberajú obnovením protialkoholických izieb, tzv. záchytiek. Prvé odborné stretnutie sa už uskutočnilo, rokovania majú pokračovať v septembri. Vyplýva to z informácií, ktoré poskytli hovorca Ministerstva vnútra (MV) Matej Neumann a komunikačný odbor Ministerstva zdravotníctva (MZ) SR Rezort zdravotníctva zdôrazňuje,…

Príspevok Ministerstvo vnútra diskutuje o obnovení záchytiek, rokovania majú pokračovať v septembri zobrazený najskôr Hlavné správy.