Ministerstvo spravodlivosti pripravuje zmeny týkajúce sa aj reformy opatrovníctva

Bratislava 26. júla 2023  (TASR/HSP/Foto:TASR - Jaroslav Novák)   Ministerstvo spravodlivosti (MS) SR pracuje na príprave rekodifikácie občianskeho a obchodného práva, ktorého súčasťou je aj téma reformy opatrovníctva. Chcú obnoviť verejnú diskusiu s pracovnou skupinou, ktorá pripravovala túto legislatívnu zmenu, ale v súčasnosti bez ambície jej predloženia do Národnej rady… Príspevok Ministerstvo spravodlivosti pripravuje zmeny týkajúce sa aj reformy opatrovníctva zobrazený najskôr Hlavné správy.

Ministerstvo spravodlivosti pripravuje zmeny týkajúce sa aj reformy opatrovníctva

Bratislava 26. júla 2023  (TASR/HSP/Foto:TASR - Jaroslav Novák)   Ministerstvo spravodlivosti (MS) SR pracuje na príprave rekodifikácie občianskeho a obchodného práva, ktorého súčasťou je aj téma reformy opatrovníctva. Chcú obnoviť verejnú diskusiu s pracovnou skupinou, ktorá pripravovala túto legislatívnu zmenu, ale v súčasnosti bez ambície jej predloženia do Národnej rady…

Príspevok Ministerstvo spravodlivosti pripravuje zmeny týkajúce sa aj reformy opatrovníctva zobrazený najskôr Hlavné správy.