Ministerstvo obrany uzavrelo zmluvu na logistickú podporu pre lietadlá Spartan

Bratislava 4. júna 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Marko Erd)   Ministerstvo obrany (MO) SR uzavrelo zmluvu o poskytovaní integrovanej logistickej podpory pre lietadlá C-27J Spartan. Celková hodnota kontraktu uzavretého na štyri roky je 42 miliónov eur. Vyplýva to zo zmluvy zverejnenej v centrálnom registri Službu bude poskytovať talianska spoločnosť Leonardo. Obstarávanie bolo vykonané… Príspevok Ministerstvo obrany uzavrelo zmluvu na logistickú podporu pre lietadlá Spartan zobrazený najskôr Hlavné správy.

Ministerstvo obrany uzavrelo zmluvu na logistickú podporu pre lietadlá Spartan

Bratislava 4. júna 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Marko Erd)   Ministerstvo obrany (MO) SR uzavrelo zmluvu o poskytovaní integrovanej logistickej podpory pre lietadlá C-27J Spartan. Celková hodnota kontraktu uzavretého na štyri roky je 42 miliónov eur. Vyplýva to zo zmluvy zverejnenej v centrálnom registri Službu bude poskytovať talianska spoločnosť Leonardo. Obstarávanie bolo vykonané…

Príspevok Ministerstvo obrany uzavrelo zmluvu na logistickú podporu pre lietadlá Spartan zobrazený najskôr Hlavné správy.