MIMORIADNE: R. Fico zvoláva bezpečnostnú radu a odlieta do Paríža. Dôvodom je situácia na Ukrajine!

www.slovanskenoviny.sk/rss Čo sa deje!? Situácia je vážna! Ide Európska únia eskalovať napätie na Ukrajine? R. Fico... Príspevok MIMORIADNE: R. Fico zvoláva bezpečnostnú radu a odlieta do Paríža. Dôvodom je situácia na Ukrajine! je zobrazený ako prvý na .

MIMORIADNE: R. Fico zvoláva bezpečnostnú radu a odlieta do Paríža. Dôvodom je situácia na Ukrajine!

www.slovanskenoviny.sk/rss

Čo sa deje!? Situácia je vážna! Ide Európska únia eskalovať napätie na Ukrajine?

R. Fico narýchlo odlieta do Paríža a zvoláva bezpečnostnú radu. Premiér hovorí, že z toho, čo sa deje mu ide mráz po chrbte! Hrozí, že by naši vojaci išli bojovať na Ukrajinu?!

Čo sa deje!?

Premiér Fico v mimoriadnom videu oznamuje, že zvoláva bezpečnostnú radu a musí hovoriť s koaličnými partnermi. „Hneď potom cestujem do Paríža na bojovú poradu o Ukrajine, ktorú narýchlo, v priebehu niekoľkých hodín zvolal francúzsky prezident,“ oznamuje premiér. Porady sa zúčastnia všetky štáty EÚ ale aj nečlenské štáty, ktoré sú členmi NATO.

Dôvod porady je podľa R. Fica jasný. Stratégia západu na Ukrajine zlyhala. Už v sobotu načrtol dva scenáre ďalšieho diania na Ukrajine. Západ podľa neho buď pôjde do totálnej eskalácie napätia, alebo západ predstaví zmysluplný mierový plán.

Žiaľ, premiér je presvedčený, že ide práve o ten prvý scenár.

Na záver očividne „pohnutý“ premiér hovorí, že aj keby ho jeho postoj stál jeho post premiéra SR, urobí všetko pre to, aby zabránil účasti slovenských vojakov vojny na Ukrajine.

ereport.sk

Príspevok MIMORIADNE: R. Fico zvoláva bezpečnostnú radu a odlieta do Paríža. Dôvodom je situácia na Ukrajine! je zobrazený ako prvý na .