Menia sa pravidlá hry? Čo naznačuje transfer amerických zbraní z Izraela na Ukrajinu

Bratislava 20. januára 2023 (HSP/Aa/Foto:Twitter)   USA pred niekoľkými týždňami presunuli zbrane z Izraela na Ukrajinu, uviedla turecká tlačová agentúra Anadolu s odvolaním sa na zdroj “Americké vojenské vybavenie, ktoré bolo uskladnené v Izraeli, bolo pred niekoľkými týždňami na žiadosť americkej armády (a neskôr na Ukrajinu) presunuté,” uviedol zdroj. Izrael odmietol poslať izraelské zbrane na... Príspevok Menia sa pravidlá hry? Čo naznačuje transfer amerických zbraní z Izraela na Ukrajinu zobrazený najskôr Hlavné správy.

Menia sa pravidlá hry? Čo naznačuje transfer amerických zbraní z Izraela na Ukrajinu

Bratislava 20. januára 2023 (HSP/Aa/Foto:Twitter)   USA pred niekoľkými týždňami presunuli zbrane z Izraela na Ukrajinu, uviedla turecká tlačová agentúra Anadolu s odvolaním sa na zdroj “Americké vojenské vybavenie, ktoré bolo uskladnené v Izraeli, bolo pred niekoľkými týždňami na žiadosť americkej armády (a neskôr na Ukrajinu) presunuté,” uviedol zdroj. Izrael odmietol poslať izraelské zbrane na...

Príspevok Menia sa pravidlá hry? Čo naznačuje transfer amerických zbraní z Izraela na Ukrajinu zobrazený najskôr Hlavné správy.