Medvedev si podal Biden a pohrozil svetu: ako by sme mali reagovať na “svinský apokalyptický nezmysel”?

Kyjev 30. marca 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Susan Walsh)   "Niektorí z najaktívnejších nacistov v Kyjeve zverejnili petíciu k svojmu drogovému prezidentovi, aby "obnovil jadrový štatút Ukrajiny" s možnosťou, že Ukrajina bude hostiť a používať jadrové zbrane niekoho iného (NATO)," píše bývalý prezident Ruska Dmitrij Medvedev na svojom telegramovom kanáli "Veď čo? Tanky… Príspevok Medvedev si podal Biden a pohrozil svetu: ako by sme mali reagovať na “svinský apokalyptický nezmysel”? zobrazený najskôr Hlavné správy.

Medvedev si podal Biden a pohrozil svetu: ako by sme mali reagovať na “svinský apokalyptický nezmysel”?

Kyjev 30. marca 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Susan Walsh)   "Niektorí z najaktívnejších nacistov v Kyjeve zverejnili petíciu k svojmu drogovému prezidentovi, aby "obnovil jadrový štatút Ukrajiny" s možnosťou, že Ukrajina bude hostiť a používať jadrové zbrane niekoho iného (NATO)," píše bývalý prezident Ruska Dmitrij Medvedev na svojom telegramovom kanáli "Veď čo? Tanky…

Príspevok Medvedev si podal Biden a pohrozil svetu: ako by sme mali reagovať na “svinský apokalyptický nezmysel”? zobrazený najskôr Hlavné správy.