Mažgút prirovnal zverejnenú bruselskú zápisnicu o hybridných hrozbách v SR ku pozývaciemu listu z roku 1968

Bratislava 1. júna 2023 (HSP/Foto:Facebook J.M.)   Podľa hovorcu strany Smer-SSD Jána Mažgúta sa dá text uniknutej zápisnice zo stretnutia slovenských mimovládkarov a zástupcov niektorých oficiálnych úradov SR v Bruseli, v ktorom sa spomína potreba zásahu zvonku, prirovnať ku pozývaciemu listu, na základe ktorého začala okupácia ČSSR armádami krajín Varšavskej… Príspevok Mažgút prirovnal zverejnenú bruselskú zápisnicu o hybridných hrozbách v SR ku pozývaciemu listu z roku 1968 zobrazený najskôr Hlavné správy.

Mažgút prirovnal zverejnenú bruselskú zápisnicu o hybridných hrozbách v SR ku pozývaciemu listu z roku 1968

Bratislava 1. júna 2023 (HSP/Foto:Facebook J.M.)   Podľa hovorcu strany Smer-SSD Jána Mažgúta sa dá text uniknutej zápisnice zo stretnutia slovenských mimovládkarov a zástupcov niektorých oficiálnych úradov SR v Bruseli, v ktorom sa spomína potreba zásahu zvonku, prirovnať ku pozývaciemu listu, na základe ktorého začala okupácia ČSSR armádami krajín Varšavskej…

Príspevok Mažgút prirovnal zverejnenú bruselskú zápisnicu o hybridných hrozbách v SR ku pozývaciemu listu z roku 1968 zobrazený najskôr Hlavné správy.