Matovičov tank opäť v akcii: Kandidát na poslanca za OĽaNO udieral päsťou muža. Kickboxer prehovoril

Bratislava 17. septembra 2023 (HSP/Foto:Facebook) Aktualizované 17. septembra 11:50 Šokujúce! V krátkom časovom období politici OĽaNO vyvolali tretí závažný incident s ich politickými oponentmi. Pri všetkom bol opäť prítomný aj terénny Ford Raptor, s ktorým nedávno Matovič narušil tlačovú konferenciu Smeru Tento raz sa incident odohral na predvolebnom podujatí OĽaNO,… Príspevok Matovičov tank opäť v akcii: Kandidát na poslanca za OĽaNO udieral päsťou muža. Kickboxer prehovoril zobrazený najskôr Hlavné správy.

Matovičov tank opäť v akcii: Kandidát na poslanca za OĽaNO udieral päsťou muža. Kickboxer prehovoril

Bratislava 17. septembra 2023 (HSP/Foto:Facebook) Aktualizované 17. septembra 11:50 Šokujúce! V krátkom časovom období politici OĽaNO vyvolali tretí závažný incident s ich politickými oponentmi. Pri všetkom bol opäť prítomný aj terénny Ford Raptor, s ktorým nedávno Matovič narušil tlačovú konferenciu Smeru Tento raz sa incident odohral na predvolebnom podujatí OĽaNO,…

Príspevok Matovičov tank opäť v akcii: Kandidát na poslanca za OĽaNO udieral päsťou muža. Kickboxer prehovoril zobrazený najskôr Hlavné správy.