Matovič ukázal prstom na vinníka vysokých zálohových platieb za energie. Prišla reakcia

Bratislava 12. januára 2023 (HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian) Aktualizované 12.1.2023 19:40 Igor Matovič (OĽaNO) reagoval na sociálnej sieti na aktuálne dovolenkovanie ministra hospodárstva Karla Hirmana „Vzhľadom na grandiózne zlyhanie ministra hospodárstva pri (ne)riešení zálohových platieb na energie … a skutočnosť, že si od Vianoc napriek ťaživej situácii užíva pokoj na trojtýždňovej exotickej dovolenke … neviem si predstaviť,... Príspevok Matovič ukázal prstom na vinníka vysokých zálohových platieb za energie. Prišla reakcia zobrazený najskôr Hlavné správy.

Matovič ukázal prstom na vinníka vysokých zálohových platieb za energie. Prišla reakcia

Bratislava 12. januára 2023 (HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian) Aktualizované 12.1.2023 19:40 Igor Matovič (OĽaNO) reagoval na sociálnej sieti na aktuálne dovolenkovanie ministra hospodárstva Karla Hirmana „Vzhľadom na grandiózne zlyhanie ministra hospodárstva pri (ne)riešení zálohových platieb na energie … a skutočnosť, že si od Vianoc napriek ťaživej situácii užíva pokoj na trojtýždňovej exotickej dovolenke … neviem si predstaviť,...

Príspevok Matovič ukázal prstom na vinníka vysokých zálohových platieb za energie. Prišla reakcia zobrazený najskôr Hlavné správy.