Maďarský minister Szijjártó sa jemne obul do vlády USA v súvislosti s Ukrajinou

Budapešť 18. januára 2023 (HSP/europeanconservative/Foto:Twitter)   “Ani Maďari, ani Srbi nie sú zodpovední za túto vojnu, ale oba národy za ňu platia,” povedal minister zahraničných vecí Szijjártó Maďarský minister zahraničných vecí a obchodu Péter Szijjártó sa obul do americkej vlády za to, že sa snaží predĺžiť rusko-ukrajinskú vojnu, ktorá síce ničí európske ekonomiky, najmä tie... Príspevok Maďarský minister Szijjártó sa jemne obul do vlády USA v súvislosti s Ukrajinou zobrazený najskôr Hlavné správy.

Maďarský minister Szijjártó sa jemne obul do vlády USA v súvislosti s Ukrajinou

Budapešť 18. januára 2023 (HSP/europeanconservative/Foto:Twitter)   “Ani Maďari, ani Srbi nie sú zodpovední za túto vojnu, ale oba národy za ňu platia,” povedal minister zahraničných vecí Szijjártó Maďarský minister zahraničných vecí a obchodu Péter Szijjártó sa obul do americkej vlády za to, že sa snaží predĺžiť rusko-ukrajinskú vojnu, ktorá síce ničí európske ekonomiky, najmä tie...

Príspevok Maďarský minister Szijjártó sa jemne obul do vlády USA v súvislosti s Ukrajinou zobrazený najskôr Hlavné správy.