Liberálno-konzervatívna strana – Dzurinda predstavil základy Modrej koalície: „Nie kultúrny vojnám!“

Bratislava 27. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR - Jaroslav Novák )   Expremiér Mikuláš Dzurinda predstavil základy Modrej koalície. Urobil tak na piatkovej tlačovej konferencii. Zároveň predstavil členov novej strany. V rámci desiatich princípov Modrej koalície sa píše, že ide o liberálno-konzervatívnu stranu "Pri rozhodovaní, tvorbe programu a v každodennej politickej práci… Príspevok Liberálno-konzervatívna strana – Dzurinda predstavil základy Modrej koalície: „Nie kultúrny vojnám!“ zobrazený najskôr Hlavné správy.

Liberálno-konzervatívna strana – Dzurinda predstavil základy Modrej koalície: „Nie kultúrny vojnám!“

Bratislava 27. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR - Jaroslav Novák )   Expremiér Mikuláš Dzurinda predstavil základy Modrej koalície. Urobil tak na piatkovej tlačovej konferencii. Zároveň predstavil členov novej strany. V rámci desiatich princípov Modrej koalície sa píše, že ide o liberálno-konzervatívnu stranu "Pri rozhodovaní, tvorbe programu a v každodennej politickej práci…

Príspevok Liberálno-konzervatívna strana – Dzurinda predstavil základy Modrej koalície: „Nie kultúrny vojnám!“ zobrazený najskôr Hlavné správy.