Larry Fink zo spoločnosti BlackRock varuje pred “výrazným” vplyvom trhov na zisk”

Bratislava 15. januára 2023 (HSP/Foto:Screenshot Twitter)   Najväčší svetový správca aktív zaznamenal vo štvrtom štvrťroku 15 % pokles príjmov, informuje Financial Times Larry Fink zo spoločnosti BlackRock priznal, že “negatívne trhy mali v minulom roku podstatný vplyv” na najväčšieho správcu fondov na svete, pričom zlikvidovali 1,4 bilióna USD z jeho aktív a zasiahli do zisku.... Príspevok Larry Fink zo spoločnosti BlackRock varuje pred “výrazným” vplyvom trhov na zisk” zobrazený najskôr Hlavné správy.

Larry Fink zo spoločnosti BlackRock varuje pred “výrazným” vplyvom trhov na zisk”

Bratislava 15. januára 2023 (HSP/Foto:Screenshot Twitter)   Najväčší svetový správca aktív zaznamenal vo štvrtom štvrťroku 15 % pokles príjmov, informuje Financial Times Larry Fink zo spoločnosti BlackRock priznal, že “negatívne trhy mali v minulom roku podstatný vplyv” na najväčšieho správcu fondov na svete, pričom zlikvidovali 1,4 bilióna USD z jeho aktív a zasiahli do zisku....

Príspevok Larry Fink zo spoločnosti BlackRock varuje pred “výrazným” vplyvom trhov na zisk” zobrazený najskôr Hlavné správy.