Lapšanský: Od novej vlády očakávame nastavenie systémových opatrení. Minister Vlčan bol pre pekársky sektor katastrofou

  Bratislava 15. mája 2023 (HSP/Foto:TASR-Dano Veselský)   Slovenský zväz pekárov, cukrárov a cestovinárov víta menovanie novej vlády i historicky prvú nomináciu odborníka na potravinárstvo na post šéfa agrorezortu. Zväz očakáva, že čas do volieb nezostane nevyužitý a práve pre odbornosť profesora Jozefa Bíreša podarí sa pripraviť systémové opatrenia na… Príspevok Lapšanský: Od novej vlády očakávame nastavenie systémových opatrení. Minister Vlčan bol pre pekársky sektor katastrofou zobrazený najskôr Hlavné správy.

Lapšanský: Od novej vlády očakávame nastavenie systémových opatrení. Minister Vlčan bol pre pekársky sektor katastrofou

  Bratislava 15. mája 2023 (HSP/Foto:TASR-Dano Veselský)   Slovenský zväz pekárov, cukrárov a cestovinárov víta menovanie novej vlády i historicky prvú nomináciu odborníka na potravinárstvo na post šéfa agrorezortu. Zväz očakáva, že čas do volieb nezostane nevyužitý a práve pre odbornosť profesora Jozefa Bíreša podarí sa pripraviť systémové opatrenia na…

Príspevok Lapšanský: Od novej vlády očakávame nastavenie systémových opatrení. Minister Vlčan bol pre pekársky sektor katastrofou zobrazený najskôr Hlavné správy.