Lancet po pár hodinách zmazal štúdiu. Autori uvádzali, že trištvrte úmrtí po covidovom očkovaní spôsobila vakcína

Londýn 11. júla 2023 (HSP/DailySceptic/Foto:Twitter)   Štúdia, ktorá na základe revízii 325 pitiev po očkovaní COVID-19, uvádzala, že 74 % úmrtí bolo spôsobených vakcínou, bola z portálu Lancet stiahnutá v priebehu 24 hodín, informuje The Daily Sceptic Autormi článku, predtlače, ktorá čakala na recenziu, sú Dr. Peter McCullough, epidemiológ z… Príspevok Lancet po pár hodinách zmazal štúdiu. Autori uvádzali, že trištvrte úmrtí po covidovom očkovaní spôsobila vakcína zobrazený najskôr Hlavné správy.

Lancet po pár hodinách zmazal štúdiu. Autori uvádzali, že trištvrte úmrtí po covidovom očkovaní spôsobila vakcína

Londýn 11. júla 2023 (HSP/DailySceptic/Foto:Twitter)   Štúdia, ktorá na základe revízii 325 pitiev po očkovaní COVID-19, uvádzala, že 74 % úmrtí bolo spôsobených vakcínou, bola z portálu Lancet stiahnutá v priebehu 24 hodín, informuje The Daily Sceptic Autormi článku, predtlače, ktorá čakala na recenziu, sú Dr. Peter McCullough, epidemiológ z…

Príspevok Lancet po pár hodinách zmazal štúdiu. Autori uvádzali, že trištvrte úmrtí po covidovom očkovaní spôsobila vakcína zobrazený najskôr Hlavné správy.