Kto bol autorom scenára dohody s SAS? Odídenec z OĽaNO: Matovič podrazil Hegera aj nás

Bratislava 21. decembra 2022 (HNtelevízia/HSP/Foto: Screenshot; Facebook)   Kristián Čekovský pre Hospodárke noviny včera v HNtelevízii povedal, že keby Matovič svoju demisiu v poslednej chvíli nestiahol, vláda by nepadla Zo slova demokratické, demokratický sa stáva politické zaklínadlo. Je to už doslova nálepka, síce tentokrát pozitívna, ale stále nálepka. A nálepky majú v politike jediný cieľ... Príspevok Kto bol autorom scenára dohody s SAS? Odídenec z OĽaNO: Matovič podrazil Hegera aj nás zobrazený najskôr Hlavné správy.

Kto bol autorom scenára dohody s SAS? Odídenec z OĽaNO: Matovič podrazil Hegera aj nás

Bratislava 21. decembra 2022 (HNtelevízia/HSP/Foto: Screenshot; Facebook)   Kristián Čekovský pre Hospodárke noviny včera v HNtelevízii povedal, že keby Matovič svoju demisiu v poslednej chvíli nestiahol, vláda by nepadla Zo slova demokratické, demokratický sa stáva politické zaklínadlo. Je to už doslova nálepka, síce tentokrát pozitívna, ale stále nálepka. A nálepky majú v politike jediný cieľ...

Príspevok Kto bol autorom scenára dohody s SAS? Odídenec z OĽaNO: Matovič podrazil Hegera aj nás zobrazený najskôr Hlavné správy.