“Kŕmili trollov v americkom Kongrese”: Elon Musk odhaľuje mýtus o “ruskom zasahovaní”

Bratislava 13. januára 2023 (HSP/Foto:Facebook)   Bývalé vedenie Twitteru vedelo, že všetky tvrdenia amerických demokratov a médií o “ruských botoch” na tejto platforme boli značne prehnané alebo úplne vymyslené. Svedčí o tom 14. dávka “Twitter feedov” od Elona Muska Napriek tomu jeho predchodcovia naďalej podporovali konšpiračnú teóriu o “ruskom zasahovaní” do vnútorných záležitostí USA. Hoci... Príspevok “Kŕmili trollov v americkom Kongrese”: Elon Musk odhaľuje mýtus o “ruskom zasahovaní” zobrazený najskôr Hlavné správy.

“Kŕmili trollov v americkom Kongrese”: Elon Musk odhaľuje mýtus o “ruskom zasahovaní”

Bratislava 13. januára 2023 (HSP/Foto:Facebook)   Bývalé vedenie Twitteru vedelo, že všetky tvrdenia amerických demokratov a médií o “ruských botoch” na tejto platforme boli značne prehnané alebo úplne vymyslené. Svedčí o tom 14. dávka “Twitter feedov” od Elona Muska Napriek tomu jeho predchodcovia naďalej podporovali konšpiračnú teóriu o “ruskom zasahovaní” do vnútorných záležitostí USA. Hoci...

Príspevok “Kŕmili trollov v americkom Kongrese”: Elon Musk odhaľuje mýtus o “ruskom zasahovaní” zobrazený najskôr Hlavné správy.