Koordináciou postupu v Moldave nad Bodvou by sa malo zabrániť rozširovaniu žltačky

Moldava nad Bodvou 30. marca 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Roman Hanc)   Na konkrétnych krokoch v súvislosti s narastajúcim počtom prípadov ochorení žltačky typu A sa na spoločnom stretnutí v Moldave nad Bodvou dohodli začiatkom týždňa zástupcovia Úradu verejného zdravotníctva (ÚVZ), epidemiológovia, lekári, školy aj predstavitelia samosprávy. Informuje o tom mesto Moldava nad… Príspevok Koordináciou postupu v Moldave nad Bodvou by sa malo zabrániť rozširovaniu žltačky zobrazený najskôr Hlavné správy.

Koordináciou postupu v Moldave nad Bodvou by sa malo zabrániť rozširovaniu žltačky

Moldava nad Bodvou 30. marca 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Roman Hanc)   Na konkrétnych krokoch v súvislosti s narastajúcim počtom prípadov ochorení žltačky typu A sa na spoločnom stretnutí v Moldave nad Bodvou dohodli začiatkom týždňa zástupcovia Úradu verejného zdravotníctva (ÚVZ), epidemiológovia, lekári, školy aj predstavitelia samosprávy. Informuje o tom mesto Moldava nad…

Príspevok Koordináciou postupu v Moldave nad Bodvou by sa malo zabrániť rozširovaniu žltačky zobrazený najskôr Hlavné správy.