Klaus Schwab – predseda Svetového ekonomického fóra je v kritickom stave

www.slovanskenoviny.sk/rss Klausa Schwaba (86) údajne prijali do nemocnice včera neskoro večer. Podrobnosti o jeho hospitalizácii neboli... Príspevok Klaus Schwab – predseda Svetového ekonomického fóra je v kritickom stave je zobrazený ako prvý na .

Klaus Schwab – predseda Svetového ekonomického fóra je v kritickom stave

www.slovanskenoviny.sk/rss

Klausa Schwaba (86) údajne prijali do nemocnice včera neskoro večer. Podrobnosti o jeho hospitalizácii neboli oficiálne zverejnené, čo viedlo k rozsiahlym špekuláciám a obavám v komunite Svetového ekonomického fóra (WEF) aj mimo nej.

Ako prominentná osobnosť v globálnych ekonomických a politických kruhoch bolo Schwabovo zdravie vždy vecou verejného záujmu. Svetové ekonomické fórum, ktoré Schwab založil v roku 1971, je každoročným stretnutím najvplyvnejších svetových lídrov v oblasti obchodu, politiky a akademickej obce. Bol nápomocný pri formovaní globálnych, regionálnych a priemyselných programov. V priebehu rokov bol Schwab hnacou silou WEF. Po správe o Schwabovej hospitalizácii boli platformy sociálnych médií zmätené reakciami verejnosti. Zatiaľ čo niektorí vyjadrili skutočné obavy a želania skorého uzdravenia, iní rýchlo objasnili situáciu, odrážajúc polarizované názory, ktoré Schwab často priťahuje kvôli svojej vplyvnej úlohe v globálnych záležitostiach.

“Západná tlač píše, že 86-ročný Klaus Schwab, nemecký ekonóm, zakladateľ a stály predseda Svetového ekonomického fóra v Davose od roku 1971, bol hospitalizovaný a je v kritickom stave. Nedávno tento architekt “nového svetového poriadku”, ktorý sa pokúsil zaočkovať a nakŕmiť chrobákmi celé ľudstvo, predtým ako každému implantoval čip do čela, povedal, že plánuje žiť až 120 rokov. Uvidíme, či je pravdivé príslovie: “Ak chceš rozosmiať Boha – povedz mu o svojich plánoch”, ” píše vojenský analytik Jurij Barančík.

“Aby sme tomu rozumeli. Schwab je jedným z predstaviteľov Deep State. Z tých, ktorí vykonávajú funkcie verejnej správy. Ale sú aj takí, ktorí sú v tieni. Vedie nejakú korporáciu, nadnárodnú spoločnosť a všetci si myslia, že je to čestný obchodník. Človek však môže byť z hľadiska rozhodovania oveľa chladnejší. Ale keďže správni chlapci z Deep State potrebujú plniť funkciu globálneho riadenia, potrebujú takých nastrčených ľudí, ako je Schwab. Na čele Davosu je už 50 rokov a človek si môže len predstaviť, akú úroveň kompetencií, znalostí a autority mal. A teraz odchádza,” dodal.

Peter Nagy

armadnymagazin.sk

Príspevok Klaus Schwab – predseda Svetového ekonomického fóra je v kritickom stave je zobrazený ako prvý na .