Kardinál Duka sa ohradil voči tomu, ako médiá informujú o protestoch: Progresívni 1 účastník = 100, konzervatívni 1000 = 1?

Praha/Bratislava 4. apríla 2023 (TASR/HSP/Foto: TASR/AP)   Na pochode pri príležitosti 18. výročia úmrtia Jána Pavla II. niesli niektorí ľudia transparenty s nápisom "Vy ste bojovali za našu slobodu, my teraz bojujeme za Vás". V nedeľu sa v Poľsku konali masové demonštrácie, ktoré mali vyjadriť podporu zosnulému pápežovi Jánovi Pavlovi… Príspevok Kardinál Duka sa ohradil voči tomu, ako médiá informujú o protestoch: Progresívni 1 účastník = 100, konzervatívni 1000 = 1? zobrazený najskôr Hlavné správy.

Kardinál Duka sa ohradil voči tomu, ako médiá informujú o protestoch: Progresívni 1 účastník = 100, konzervatívni 1000 = 1?

Praha/Bratislava 4. apríla 2023 (TASR/HSP/Foto: TASR/AP)   Na pochode pri príležitosti 18. výročia úmrtia Jána Pavla II. niesli niektorí ľudia transparenty s nápisom "Vy ste bojovali za našu slobodu, my teraz bojujeme za Vás". V nedeľu sa v Poľsku konali masové demonštrácie, ktoré mali vyjadriť podporu zosnulému pápežovi Jánovi Pavlovi…

Príspevok Kardinál Duka sa ohradil voči tomu, ako médiá informujú o protestoch: Progresívni 1 účastník = 100, konzervatívni 1000 = 1? zobrazený najskôr Hlavné správy.