Karas: Súkromné nadácie nijako neovplyvnia fungovanie verejnoprospešných nadácií

Bratislava 11. mája 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR - Jaroslav Novák)   Súkromné nadácie nijako neovplyvnia fungovanie verejnoprospešných nadácií. Dočasne poverený minister spravodlivosti Viliam Karas to uviedol v súvislosti s legislatívnym návrhom, ktorý predpokladá ich vznik. Na májovej schôdzi by ho mal prerokovať parlament. Cieľom je efektívnejšia správa vlastného majetku. Súkromné nadácie majú… Príspevok Karas: Súkromné nadácie nijako neovplyvnia fungovanie verejnoprospešných nadácií zobrazený najskôr Hlavné správy.

Karas: Súkromné nadácie nijako neovplyvnia fungovanie verejnoprospešných nadácií

Bratislava 11. mája 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR - Jaroslav Novák)   Súkromné nadácie nijako neovplyvnia fungovanie verejnoprospešných nadácií. Dočasne poverený minister spravodlivosti Viliam Karas to uviedol v súvislosti s legislatívnym návrhom, ktorý predpokladá ich vznik. Na májovej schôdzi by ho mal prerokovať parlament. Cieľom je efektívnejšia správa vlastného majetku. Súkromné nadácie majú…

Príspevok Karas: Súkromné nadácie nijako neovplyvnia fungovanie verejnoprospešných nadácií zobrazený najskôr Hlavné správy.