Jeffrey D. Sachs: Ak sa zahraničná politika USA nezmení, tak to povedie k ďalším vojnám

Washington 15. apríla 2023 (HSP/jeffsachs/Foto:Facebook)   Zahraničná politika USA je založená na vnútornom rozpore a osudovej chybe. Cieľom zahraničnej politiky USA je svet ovládaný USA, v ktorom USA určujú globálne obchodné a finančné pravidlá, kontrolujú vyspelé technológie, udržiavajú si vojenskú prevahu a dominujú všetkým potenciálnym konkurentom. Ak sa zahraničná politika… Príspevok Jeffrey D. Sachs: Ak sa zahraničná politika USA nezmení, tak to povedie k ďalším vojnám zobrazený najskôr Hlavné správy.

Jeffrey D. Sachs: Ak sa zahraničná politika USA nezmení, tak to povedie k ďalším vojnám

Washington 15. apríla 2023 (HSP/jeffsachs/Foto:Facebook)   Zahraničná politika USA je založená na vnútornom rozpore a osudovej chybe. Cieľom zahraničnej politiky USA je svet ovládaný USA, v ktorom USA určujú globálne obchodné a finančné pravidlá, kontrolujú vyspelé technológie, udržiavajú si vojenskú prevahu a dominujú všetkým potenciálnym konkurentom. Ak sa zahraničná politika…

Príspevok Jeffrey D. Sachs: Ak sa zahraničná politika USA nezmení, tak to povedie k ďalším vojnám zobrazený najskôr Hlavné správy.