Je to oficiálne: V septembrových voľbách chce kandidovať 25 politických subjektov. Matovič veľmi riskuje

Bratislava 3. júla 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR)   V septembrových predčasných parlamentných voľbách chce kandidovať 24 politických strán a jedna koalícia. Ministerstvo vnútra SR od nich prijalo návrhy kandidačných listín. Termín na podanie uplynul v nedeľu (2. 7.) o polnoci. Informovala o tom riaditeľka odboru volieb, referenda a politických strán na Ministerstve… Príspevok Je to oficiálne: V septembrových voľbách chce kandidovať 25 politických subjektov. Matovič veľmi riskuje zobrazený najskôr Hlavné správy.

Je to oficiálne: V septembrových voľbách chce kandidovať 25 politických subjektov. Matovič veľmi riskuje

Bratislava 3. júla 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR)   V septembrových predčasných parlamentných voľbách chce kandidovať 24 politických strán a jedna koalícia. Ministerstvo vnútra SR od nich prijalo návrhy kandidačných listín. Termín na podanie uplynul v nedeľu (2. 7.) o polnoci. Informovala o tom riaditeľka odboru volieb, referenda a politických strán na Ministerstve…

Príspevok Je to oficiálne: V septembrových voľbách chce kandidovať 25 politických subjektov. Matovič veľmi riskuje zobrazený najskôr Hlavné správy.