Je čas zintenzívniť spoluprácu SR a ČR, zhodli sa šéfovia diplomacií oboch krajín

Bratislava 31. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Michal Svítok)   Výsledok českých prezidentských volieb prispeje k veľmi solídnej konjunktúre blízkosti bezpečnostnej a zahraničnej politiky Českej a Slovenskej republiky. Po utorkovom stretnutí ministrov zahraničných SR a ČR v Pezinku to uviedol dočasne poverený šéf slovenskej diplomacie Rastislav Káčer "Tie riziká a výzvy, ktorým čelíme,… Príspevok Je čas zintenzívniť spoluprácu SR a ČR, zhodli sa šéfovia diplomacií oboch krajín zobrazený najskôr Hlavné správy.

Je čas zintenzívniť spoluprácu SR a ČR, zhodli sa šéfovia diplomacií oboch krajín

Bratislava 31. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Michal Svítok)   Výsledok českých prezidentských volieb prispeje k veľmi solídnej konjunktúre blízkosti bezpečnostnej a zahraničnej politiky Českej a Slovenskej republiky. Po utorkovom stretnutí ministrov zahraničných SR a ČR v Pezinku to uviedol dočasne poverený šéf slovenskej diplomacie Rastislav Káčer "Tie riziká a výzvy, ktorým čelíme,…

Príspevok Je čas zintenzívniť spoluprácu SR a ČR, zhodli sa šéfovia diplomacií oboch krajín zobrazený najskôr Hlavné správy.