Hudsonov inštitút odpovedá Ramaswamymu: na rozbitie rusko-čínskeho spojenectva je už neskoro

Bratislava 3. októbra 2023 (HSP/Hudson/Foto:Twitter)   Myšlienka prominentného republikána Viveka Ramaswamyho, ktorý vyzýva na obnovenie Nixonovho kurzu a "odtrhnutie" Ruska od Číny odovzdaním Ukrajiny Moskve, je neudržateľná, píše Hudson Institute Namiesto toho, aby vzdanie sa Ukrajiny ťahalo Rusko smerom k Západu, by len posilnilo súčasné bezhraničné priateľstvo medzi Čínou a… Príspevok Hudsonov inštitút odpovedá Ramaswamymu: na rozbitie rusko-čínskeho spojenectva je už neskoro zobrazený najskôr Hlavné správy.

Hudsonov inštitút odpovedá Ramaswamymu: na rozbitie rusko-čínskeho spojenectva je už neskoro

Bratislava 3. októbra 2023 (HSP/Hudson/Foto:Twitter)   Myšlienka prominentného republikána Viveka Ramaswamyho, ktorý vyzýva na obnovenie Nixonovho kurzu a "odtrhnutie" Ruska od Číny odovzdaním Ukrajiny Moskve, je neudržateľná, píše Hudson Institute Namiesto toho, aby vzdanie sa Ukrajiny ťahalo Rusko smerom k Západu, by len posilnilo súčasné bezhraničné priateľstvo medzi Čínou a…

Príspevok Hudsonov inštitút odpovedá Ramaswamymu: na rozbitie rusko-čínskeho spojenectva je už neskoro zobrazený najskôr Hlavné správy.