“Hlas-SD má ambíciu vyhrať voľby s ponukou slušnej politiky,” tvrdí Pellegrini. S kým však zásadne odmieta spoluprácu?

Bratislava/Púchov 10. júna 2023 (TASR/HSP/Foto:Screenshot Facebook/Peter Pellegrini)   Mimoparlamentná strana Hlas-SD má ambíciu vyhrať parlamentné voľby s ponukou slušnej a kultúrnej politiky, silného štátu a účinnej pomoci ľuďom. Uviedol to predseda strany Peter Pellegrini vo svojom príhovore počas sobotného snemu strany v Púchove. Zároveň spresnil, s kým po voľbách vládnuť… Príspevok “Hlas-SD má ambíciu vyhrať voľby s ponukou slušnej politiky,” tvrdí Pellegrini. S kým však zásadne odmieta spoluprácu? zobrazený najskôr Hlavné správy.

“Hlas-SD má ambíciu vyhrať voľby s ponukou slušnej politiky,” tvrdí Pellegrini. S kým však zásadne odmieta spoluprácu?

Bratislava/Púchov 10. júna 2023 (TASR/HSP/Foto:Screenshot Facebook/Peter Pellegrini)   Mimoparlamentná strana Hlas-SD má ambíciu vyhrať parlamentné voľby s ponukou slušnej a kultúrnej politiky, silného štátu a účinnej pomoci ľuďom. Uviedol to predseda strany Peter Pellegrini vo svojom príhovore počas sobotného snemu strany v Púchove. Zároveň spresnil, s kým po voľbách vládnuť…

Príspevok “Hlas-SD má ambíciu vyhrať voľby s ponukou slušnej politiky,” tvrdí Pellegrini. S kým však zásadne odmieta spoluprácu? zobrazený najskôr Hlavné správy.