Heger začína zber podpisov na novú 76, Kollár to podmieňuje predčasnými voľbami

Bratislava 9. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian) Aktualizované 9. januára 2023 16:55 Dočasne poverený premiér Eduard Heger (OĽANO) začína u poslancov zbierať podpisy na podporu jeho vlády. V tomto týždni sa pokúsi zozbierať potrebných 76 podpisov a následne ich predložiť prezidentke Zuzane Čaputovej. Heger chce oddeliť diskusiu o novej 76-ke a debatu o predčasných voľbách. Predseda... Príspevok Heger začína zber podpisov na novú 76, Kollár to podmieňuje predčasnými voľbami zobrazený najskôr Hlavné správy.

Heger začína zber podpisov na novú 76, Kollár to podmieňuje predčasnými voľbami

Bratislava 9. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian) Aktualizované 9. januára 2023 16:55 Dočasne poverený premiér Eduard Heger (OĽANO) začína u poslancov zbierať podpisy na podporu jeho vlády. V tomto týždni sa pokúsi zozbierať potrebných 76 podpisov a následne ich predložiť prezidentke Zuzane Čaputovej. Heger chce oddeliť diskusiu o novej 76-ke a debatu o predčasných voľbách. Predseda...

Príspevok Heger začína zber podpisov na novú 76, Kollár to podmieňuje predčasnými voľbami zobrazený najskôr Hlavné správy.