Heger sa púšťa do vlastného poslanca. Jeho ospravedlnenie vníma ako hrubú lož: Za krízu môže jedna osoba

Bratislava 16. januára 2023 (HSP/Facebook/TASR/TA3/Foto: Facebook)   Poslanec z hnutia OĽaNO György Gyimesi sa v diskusnej relácií TA3 V politike ospravedlnil za údajný výrok Eduarda Hegera v súvislosti s vysokými cenami energií. Dočasne poverený premiér mu odkazuje, že ide o hrubú lož. Uviedol tak vo svojom stanovisku na sociálnej sieti „Dovoľte mi, aby som sa... Príspevok Heger sa púšťa do vlastného poslanca. Jeho ospravedlnenie vníma ako hrubú lož: Za krízu môže jedna osoba zobrazený najskôr Hlavné správy.

Heger sa púšťa do vlastného poslanca. Jeho ospravedlnenie vníma ako hrubú lož: Za krízu môže jedna osoba

Bratislava 16. januára 2023 (HSP/Facebook/TASR/TA3/Foto: Facebook)   Poslanec z hnutia OĽaNO György Gyimesi sa v diskusnej relácií TA3 V politike ospravedlnil za údajný výrok Eduarda Hegera v súvislosti s vysokými cenami energií. Dočasne poverený premiér mu odkazuje, že ide o hrubú lož. Uviedol tak vo svojom stanovisku na sociálnej sieti „Dovoľte mi, aby som sa...

Príspevok Heger sa púšťa do vlastného poslanca. Jeho ospravedlnenie vníma ako hrubú lož: Za krízu môže jedna osoba zobrazený najskôr Hlavné správy.